Strefa zawodnika

Harmonogram Rosa Challenge Tour 26.08-01.09.24

Poniedziałek (26.08.24)

Trening bez udziału publiczności, Junior Pro-Am

Wtorek (27.08.2024)

Dzień treningowy z udziałem mediów

Środa (28.08.2024)

Turniej Pro-Am

Czwartek (29.08.2024)
Pierwsza runda – max. 156 zawodników.
Tee times: 7.30-9.30, 12.30-14.30

Piątek (30.08.2024)
Druga runda, cut – do kolejnego etapu przechodzi 60 zawodników.
Tee times: 7.30-9.30, 12.30-14.30

Sobota (31.08.2024)
Trzecia runda

Niedziela (01.09.2024)
Runda finałowa i wręczenie nagród

Dyrektor Rosa Challenge tour: Edward Johnson

Rekomendowane hotele

Hotel Arche**** https://hotelczestochowa.com/
Hotel Park 17 **** https://www.hotel-park17.pl/
Hotel Mercure*** https://patriaczestochowa.pl/
Hotel Scout*** https://hotel-scout.pl/
Browar CzenstochoviA Hotel&Spa*** https://czenstochovia.pl/
Hotel Constancja*** https://www.hotelconstancja.pl/
IBIS** https://all.accor.com/hotel/3368/index.pl.shtml
Hotel Pałac Czarny Las**** https://www.czarnylas.pl/
Hotel Zamek Lublniec*** http://www.zameklubliniec.pl/
Strzelnica Resort Family & SPA*** http://resortstrzelnica.pl/
Hotel Porto*** http://www.hotelport.com.pl/
Apartamenty Las https://tinyurl.com/26jtzve3
Moxy Katowice Airport https://www.moxykatowice.com/
Rezydencja Luxury Hotel**** https://www.rezydencjahotel.pl/

Pozostałe Hotele

Częstochowa
Hotel Sonex*** http://hotelsonex.pl/
Hotel Wenecki*** https://hotelwenecki.pl/
Złote Arkady*** https://zlote-arkady.pl/
Willa Ania https://willa-ania.pl
Radomsko
Hotel TED*** http://www.hotelted.pl/
Katowice
Hotel Monopol https://monopolkatowice.hotel.com.pl
Park Inn by Radisson Katowice https://www.radissonhotels.com
Park Hotel Diament Katowice https://www.hotelediament.pl
DeSILVA INN KATOWICE AIRPORT https://www.desilva.pl/katowice/
Novotel Katowice Centrum https://www.guestreservations.com/
Vienna House Easy Katowice https://www.viennahouse.com/pl
Q Hotel Plus Katowice https://www.qhotels.pl
Courtyard by Marriott Katowice City Center https://www.marriott.com/en-us/hotels/ktwcy-courtyard-katowice-city-center
Mercure Katowice Centrum https://all.accor.com/hotel/B580/index.pl.shtml#section-facilities
Jagiellońska 3 ApartHotel https://jagiellonska-3-apartments-katowice-pl.booked.com.pl
Hotel Diament Plaza Katowice https://www.hotelediament.pl/hotele/hotel-diament-plaza-katowice
Chorzów
Hotel Diament Arsenal Palace Katowice – Chorzów https://www.hotelediament.pl/hotele/hotel-diament-arsenal-palace
Dąbrowa Górnicza
Holiday Inn Dąbrowa Górnicza-Katowice, an IHG Hotel https://hidabrowa.pl/pl
Bytom
Hotel Lantier http://hotel-lantier.pl
Zabrze
Park Hotel Diament Zabrze – Gliwice https://www.hotelediament.pl/hotele/park-hotel-diament-zabrze
Tarnowskie Góry
Hotel na Podzamczu https://na-podzamczu.silesiahotelspage.com
Gliwice
Hotel Szafran https://hotelszafran.pl
Lubliniec
Hotel Zamek Lublniec http://www.zameklubliniec.pl
Hotel Alhar https://alhar.silesiahotelspage.com
Strzelnica Resort Familly & SPA http://resortstrzelnica.pl
Podzamcze k. Ogrodzieńca
Poziom 511 Design & Spa https://www.poziom511.pl
Siewierz
Hotel Natura Residence Biznes & Spa https://www.naturaresidence.pl
Zawiercie
Hotel Villa Verde Congress & Spa https://www.villaverde.pl/

Taxi

TAXI JURA 191-91
Tele-Taxi Częstochowa +48 34 361 61 61
Inter-Taxi Częstochowa +48 34 362 62 62
RaPi Taxi – Lubliniec +48 500 289 565

Lotniska

Katowice (Pyrzowice) – Rosa GC – odległość 45 km
Kraków (Balice) – Rosa GC – odległość 130 km

29 – 01 SEP 2024
Rosa Challenge Tour

Szukaj graczy,
którzy rywalizują
w Challenge Tour

SPRAWDŹ WYNIKI
CHALLENGE TOUR